• Drošības prasības no 11.oktobra
  • Ārkārtējā situācija valstī tiek izsludināta uz 3 mēnešiem. Tātad līdz 9.01.2022. Pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas izglītības process turpināsies klātienē, regulāri veicot skolēnu testēšanu. Ja skolā tiks novērots augsts saslimšanas risks, tad SPKC var lemt par iestādes darbības pārtraukšanu.

Taču šobrīd tiek pastiprinātas epidemioloģiskās drošības prasības – sejas maskas skolā gan stundu laikā, gan ārpus tām jālieto visiem skolēniem un pedagogiem. To paredz vakar, 2021. gada 9.oktobrī, valdībā apstiprinātais rīkojuma projekts “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. MK rīkojuma projekts “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” pieejams  MK tīmekļvietnē.

Lūdzam ievērot šīs prasības un izturēties atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību!

Skolas vadība

Cienījamie Dobeles 1.vidusskolas skolēnu vecāki!

Informējam, ka Jūsu bērnam ir pieejami zobārstniecības pakalpojumi valsts apmaksātās programmas ietvaros Mutes veselības un zobārstniecības kabinetā “Zobu feja”:

1)      zobu higiēnas procedūra 1 reize dzīves gadā (7., 11., 12.g.v. - 2 reizes dzīves gadā) pie sertificētām zobu higiēnistēm - Kristīnes Namsones, Sanitas Sproģes un Tamāras Burdunas;

2)      mutes dobuma apskate vai zobu ekstrakcijas

pie sertificētas zobārstes Gitas Lāmas.

Darba laiks: darba dienās no 9:00 – 16:00.

Kabinets atrodas Dobeles 1.vsk.peldbaseina korpusā.

Pieteikties un saņemt informāciju var pa tālruni: +371 25144334.

MVZK “Zobu feja” vadītāja  - Tamāra Burduna

Cienījamie vecāki!