EMU:Skola

EMU: Skola ir digitāls atbalsta rīks, kas ļauj sekot līdzi bērnu emocionālajām vajadzībām skolā.
Lasīt par EMU:Skola

EMU: Skola sniedz praktiskus ieteikumus skolotājiem, lai skola kopā ar vecākiem var labāk atbalstīt bērnu. Informācijai

2020./ 2021. mācību gadā EMU: Skola tika pilotēta un pārbaudīta 15 izglītības iestādēs visā Latvijā. Pētījumu finansēja Izglītības un zinātnes ministrija.

2021. / 2022. mācību gadā EMU: Skola izmanto jau 62 skolas jeb teju katra 10. skolā Latvijā.

2022./2023.m.g. arī mūsu skolā turpināsim izmantot EMU: Skola piedāvātos risinājumus izglītojamo emocionālo vajadzību apzināšanai un nodrošināšanai. Izvērtējot iepriekšējā mācību gada sadarbības rezultātus un mūsu izglītojamo dažādību, esam izlēmuši šajā mācību gadā EMU: Skola rīku izmantot 5.,7.,9.klasēs. Informācija par aktivitātēm skolēniem un vecākiem, kā arī pasākumiem tiks sniegta individuāli e-klase.lv  e-pastos. Lūdzam atbalstīt plānotās aktivitātes mūsu bērnu pašsajūtas un emocionālo vajadzību noskaidrošanai!