2022./2023. m.g. uzsākam sadarbību ar biedrību “Neklusē”. #Neklusē ir sociāls projekts, kura mērķis ir samazināt mobinga līmeni Latvijā. Projekts ir izveidots Global Shapers Riga Hub ietvaros.
Uz projekta mājas lapu

2021./2022. mācību gadā #Neklusē sadarbojās ar 54 izglītības iestādēm Latvijā, nodrošinot bezmaksas rīkus mobinga mazināšanai un preventīvai novēršanai.

Mūsu skolā šī mācību gada laikā ir paredzētas dažādas izglītojošas un informatīvas aktivitātes visam skolas kolektīvam, skolēniem un vecākiem. Par tām informēsim katru mērķgrupu atsevišķi.

Augustā notiek apmācības visiem pedagogiem par mobingu, tā atpazīšanu, novēršanu un prevenciju. Apmācību mērķis ir ne tikai izglītot par to, kā rīkoties mobinga situācijā, bet arī par to, kā skolas vidē iekļaut un pieņemt dažādību. Neklusē arī Tu un iesaisties projekta īstenotajās aktivitātēs!